PřihlásitO NÁS

Není náhoda, že čtete tyto řádky. Vesmír vám do cesty zavál naší aplikaci. Naznačuje vám, že jste jen krůček od toho, abyste si našli osudovou lásku.

Jsme více než online seznamka

Víme, že najít spřízněnou duši není snadné. Přitom je na světě tolik nezadaných a mezi nimi i vaše “pravé já”. S námi můžete jít svému štěstí naproti.

Proč to děláme?

Seznamovacích aplikací je dnes celá řada. My se však řídíme srdcem. Věříme na vesmírné znamení, osobní kontakt a osudovou lásku. Víme, že cesta umí být trnitá, a proto vám chceme pomoci.

V čem jsme jiní

Usnadníme vám hledání

Věříte, že datum narození ovlivňuje vaši povahu a dispozice? Opravdu tomu tak je. Každý člověk má své charakteristické vlastnosti, které jsou dány dle postavení hvězd. Flegmatický člověk je pro někoho nudný. Naopak pro impulzivní osobu může být ideálním protějškem.

Pracujeme s unikátním vesmírným klíčem

Naše aplikace vám představí seznam vhodných partnerů na základě vesmírné shody. Pokud z vaší strany přeskočí první jiskra, můžete jej oslovit pomocí zprávy. Nebude dlouho trvat a první rande bude klepat na dveře. Tím jsme si jisti.

Ověřujeme všechny registrované uživatele

Nechceme být další seznamkou zaplavenou statisíci uživateli, kteří nepřiznají svoji pravou tvář. Každý kontakt prověřujeme, abyste nemuseli mít žádné obavy.

Zakládáme si na osobním přístupu

V naší aplikaci vás nečekají ani žádné neosobní automaticky vygenerované zprávy. Zakládáme si na jiném a kvalitnějším přístupu.

Pořádáme pravidelné společné akce

Ledy rychle tají, když je dobrá zábava. Proto organizujeme různé výlety i večery plné hudby a občerstvení. Účastnit se může každý registrovaný uživatel.

Ctíme přirozené seznámení. Osobní kontakt řekne více než tisíc napsaných zpráv.

Jak to začalo

Vše začalo u našich věčně nezadaných kamarádů. Prozradili jsme jim několik “tajemství”. Dnes mají spokojené a šťastné manželství. Někteří z nich dokonce čekají přírůstek do rodiny. Neobešlo se to bez velkých díků, které nás doslova dojaly. Trvalo dva roky, kdy se spekulace o seznamovací aplikaci proměnila v realitu. Nyní jsme tady a pro vás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie(technické cookies). Další informace